< Wróć do listy wpisów

Zabawa w teatr... zabawa rzemiosłem


2023-07-26
W dniach od 17.07.2023r. do 21.07.2023r. odbył się niezwykle intensywny tydzień warsztatów dla dzieci pod nazwą Zabawa w teatr...Zabawa rzemiosłem.
Projekt został zrealizowany przez KGW Czerwone Korale w Łękawicy a poprowadziła go Pani Daria Zaborowska-Hulska ,,Ludownia".
Rękodzieło był to motyw przewodni spotkań z dziećmi w dwóch grupach wiekowych.
Najmłodsze tworzyły teatrzyki oraz grających w nich aktorów: kukiełki i marionetki niciowe.Starsze dzieci poznały miniaturowy świąt dioram, linoryt, stęplowanie i obsługę młotków wykonując obraski string art.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci,wszyskie prace wykonywane były z sercem, pasją i zegarmistrzowską wręcz precyzją.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Darii za cierpliwość i wytrwałość na zajęciach oraz za przekazanie dzieciom cennej wiedzy i wskazówek.
Dziękujemy również Pani Wiktorii Onak uczenniczy ZSOiT Jana Szczepanika za wykonanie pięknych zdjęć portretowych do dyplomów dla dzieci.
Inicjatywa dofinansowania jest ze środków projektu "Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Tarnowski".

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić